LEPA BRENA POKAZALA LICE BEZ ŠMINKE! FLEKAVA, IZBORANA KOŽA, TANKE OBRVE I SALO NA TIJELU KOJE VISI: Blam slike, neviđene do sada (FOTO)

Lepa Brena jedna je od rijetkih dama sa estrade koja se ne libi da pokaže svoje prirodno lice.

Pjevačica se slikala na jahti, pa je sa pratiocima na Instagramu podijelila fotografiju bez šminke i to u krupnom planu.

screenshot-5
2302583-screenshot-1-ff-1

BONUS: Sevilla nakon preokreta srušila United i plasirala se u finale Evropske lige

Nogometaši Seville plasirali su se u finale Evropske lige nakon što su večeras na RheinEnergieStadionu u Kölnu poslije preokreta pobijedili Manchester United rezultatom 2:1.United je u vodstvo došao u devetoj minuti golom Fernandesa iz penala. Prethodno je Rashford pucao s oko pet metara, a Carlos ga je pokupio zakašnjelim startom zbog čega je sudija Felix Brych dosudio penal.

Međutim, nije predugo trajalo slavlje Uniteda budući da je Suso u 26. minuti postigao gol i vratio Sevillu u igru. Bila je to kontra Seville, Reguilon je probio desni bok Unitedove odbrane i ušao u šesnaesterac te povratnom loptom pronašao Susa koji je mirno pogodio za 1:1.

Do odlaska na odmor najbolju šansu propustio je Martial, koji je nakon dugog napada Uniteda došao do lopte na ivici šesnaesterca i opalio po golu, ali je lopta otišla iznad gola. Prvo poluvrijeme je okončano rezultatom 1:1.

Crveni vragovi su imali nevjerovatan start drugog poluvremena. Za samo osam minute igre u nastavku propustili su tri zicera, ali je briljirao golman Seville Bonoa koji je odbranio udarce Greenwooda i dva puta Martiala.

U 75. minuti je dugo trajao prekid igre zbog provjere VAR-a nakon slobodnog udarca kojeg je izvela Sevilla. Lopta je pogodila jednog od defanzivaca Uniteda u ruku, ali VAR soba je javila da to nije bilo igranje rukom.

Samo tri minute kasnije Sevilla dolazi do preokreta. Navas je sjajno ubacio u šesnaesterac prostor Uniteda, a na lopti se našao De Jong kojeg su štoperi Uniteda potpuno zaboravili te postiže gol za 2:1.

Pokušavao je United do kraja meča doći do izjednačenja, ali je odbrana Seville izdržala sve nalete pa se španska ekipa našla u finalu Evropske lige.

Tamo ih čeka bolji iz duela drugog polufinala između Intera i Šahtara, a ovaj dvoboj je na rasporedu sutra od 21 sat.